top of page

Robert Kára - certifikovaný realitní makléř

P1100214_edited.jpg
67425983_10215485270707481_8696423427021

Jmenuji se Robert Kára a profesí realitního makléře se zabývám od roku 2007. Během 13letého působení na realitním trhu se blížím v kolonce prodaných nemovitostí číslovce 500 .

Zabývám se prodejem rodinných domů, chalup, bytů, pozemků a komerčních nemovitostí. Specializuji se na Valašsko – region, ve kterém jsem se narodil, a který dobře znám.

Ke každému obchodu přistupuju s maximálním nasazením a pokorou. Mojí největší odměnou je spokojený klient, který se nezdráhá mé služby doporučit dále. Má práce mě baví, jsem aktivní sportovec, rád cestuji, zajdu na dobré víno či večeři. Mám rád ostrá jídla, chilli si klidně přidám i do svíčkové. Nemám rád přetvářku, neférové jednání a rajskou polévku nebo rajský džus :).

Ctím etický kodex, můžete ode mě očekávat odbornost, empatii, asertivní ne a v případě potřeby i ostré lokty. V roce 2013 jsem absolvoval zkoušku odborné způsobilosti s certifikací Specialista na prodej nemovitostí. Jsem schopen maximálně vycházet vstříc požadavkům klientů, nejsem omezován žádnými limity, nařízeními, nebo zdlouhavými schvalovacími procesy častými u velkých realitních kanceláří. Aktivně pracuji s poptávkou, spolupracuji s několika investory i konkurencí. Problémové nemovitosti pro mě nejsou překážkou, ale výzvou. Samozřejmostí je pojištění zodpovědnosti způsobené mou činností.

Jsem otec rodiny a realitní makléř v jedné osobě. Jsem zodpovědný a cílevědomý, mám rád zdánlivě neřešitelné výzvy. Miluju atmosféru valašských chalup, rád poslouchám jejich příběhy. Prodej nemovitostí neberu jen nákup a prodej, je často o emocích, otevírá či uzavírá jednotlivé životní etapy.

 

Poptáváte nemovitost nebo potřebujete prodat, pronajmout tu svou nebo jen rychle poradit po telefonu? Neváhejte se na mě obrátit, jsem připraven hájit Vaše zájmy a bezpečně Vás provést ke zdárnému cíli.

Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Svěřte to odborníkovi.

cinek.jpg
bottom of page