top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraRobert Kára

Prodej cihlového bytu s terasou 74 m² v centru historické města Příbor.

Cena 3.500.000 KčProdej cihlového bytu s původní dispozicí 2+kk přestavěný na 3+kk o podlahové ploše 54 m² v centru města. Bytová jednotka je situována v nejvyšším podlaží cihlového revitalizovaného domu s luxusní celodenně prosluněnou terasou o ploše 74 m².

Bytová jednotka v minulých letech prošla kompletní renovací a nabízí se částečně zařízená; kuchyňská linka disponuje zabudovanou indukcí, el. troubou a digestoří, v ložnici pak prostorná úložná skříň, po dohodě může zůstat i pohovka v obývacím pokoji. V místě je veškerá občanská vybavenost, za rohem MŠ, kousek dál gymnázium, do 5 ti minut je vlaková i autobusové zastávky.

Bytový dům je situován v širším centru historického města Příbor, ve vedlejší ulici se nachází rodný dům Sigmunda Freuda. Město dále disponuje řadou pamětihodností, oblíbený je Piaristický klášter se zahradou pro děti, město dále disponuje novým koupalištěm, hřištěm, malým letištěm nebo cyklostezkou.

Historické město Příbor je situováno na půli cesty mezi Novým Jičínem a Frýdek-Místkem, je z něj dobrá dostupnost např. do průmyslové zóny v Kopřivnici (10 min) nebo na D1 (13 min).


  • Stavba: Cihlová Stav objektu: Velmi dobrý

  • Vlastnictví: Osobní Podlaží: 4. podlaží z celkem 4

  • Plocha podlahová: 54 m² Terasa: 74 m²

  • Umístění objektu: Historické centrum obce Plocha užitná: 128 m²


131 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Svěřte to odborníkovi.

cinek.jpg
bottom of page