top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraRobert Kára

Prodej penzionu, Růžďka

Aktualizováno: 10. 6. 2022

Cena 13.000.000 KčProdej zařízeného útulného penzionu pod vrcholem Dušná. Čtyřpodlažní zděný objekt nabízí ubytování a stravování až pro 28 hostů. V penzionu je k dispozici zařízená kuchyně, jídelna, společenská nebo školící místnost, tělocvična nebo wellness.

V přízemí objektu je možnost využití tělocvičny o užitné ploše 40 m², dále finská sauna s ochlazovacím bazénem, odpočinková místnost, toalety, sklad a spižírna. V I. NP se dále nachází apartmán pro správce, skladovací a technická místnost. II. NP dominuje společenská místnost s krbem (55 m²), jídelna, zařízená kuchyně, toalety M+Ž a kancelář správce. Z chodby je přístup na prostornou terasu (59 m²). Ve III. NP se nachází 6 pokojů pro ubytované hosty a dva pokoje v podkroví. K penzionu náleží z části rovinatý pozemek o výměře 18.405 m². U penzionu je k dispozici antukový kurt před revitalizací (20 m x 10 m) a venkovní bazén (8 m x 4 m).

Objekt je udržovaný v dobrém stavu, v minulých letech prošel částečnou rekonstrukcí, je napojen na obecní plynovod, elektřina 230V/400V. Voda je ze studen na vlastním pozemku, odpad sveden do ČOV.

Penzion pod Dušnou se nachází na polosamotě na konci obce, je dobře celoročně dostupný po asfaltové komunikaci. Penzion svou kapacitou a umístěním je vhodný pro školy v přírodě, větší rodinné rekreace, svatby, firemní školení či teambuildingy. V okolí se nachází bezpočet turistických cílů pěšky či na kole, nejoblíbenější cíl Přehrada Bystřička je vzdálená cca 8 km. V delší vzdálenosti se nachází Valašské muzeum v přírodě, Pustevny a další turisticky zajímavé cíle.


  • Stavba: Cihlová Stav objektu: Velmi dobrý

  • Podlaží: 3 Plocha zastavěná: 308 m2

  • Voda: Místní zdroj, Studna Topení: Ústřední plynové

88 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Svěřte to odborníkovi.

cinek.jpg
bottom of page